Ryan Gosling ma dość!

Postanowił zrobić sobie przerwę od aktorstwa

Ryan Gosling, przystojniak, do którego wzdycha większość lasek na naszej planecie, postanowił zrobić sobie przerwę od aktorstwa. To kiepska wiadomość dla fanek, które na jakiś czas będą musiały uzbroić się w cierpliwość… Ryan wyznał jednak, że jest już po prostu zmęczony. Trudno się zresztą dziwić – nie dość, że okupuje pierwsze strony gazet, to intensywnie pracuje na planach filmowych. Tylko w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy pojawił się w czterech filmach (m.in. ‘Drive’ czy ‘Kocha, lubi, szanuje’), a kolejne trzy czekają na premierę (m.in. ‘The Place Beyond Pines’).

Robiłem za dużo – powiedział w wywiadzie. Straciłem perspektywę. Moim zdaniem będzie dla mnie lepiej, gdy zrobię sobie przerwę i na nowo ocenię, czemu i jak robię to, co robię. Myślę, że to dobry sposób, by się tego dowiedzieć. Potrzebuję przerwy od samego siebie i mogę sobie wyobrazić, że publiczność też.

Cóż… podejrzewamy, że Gosling ma zwarte grono fanek, które nie miałyby nic przeciwko temu, żeby dalej pokazywał się w gazetach i na wielkim ekranie. Na szczęście nadchodzące premiery jego filmów powodują, że nie od razu zniknie nam z oczu. Nadal też będzie pracował nad swoim pierwszym własnym filmem, ‘How To Catch A Monster’.

Pocieszeniem może być też fakt, że Ryan już w 2011 roku odgrażał się, że rzuca aktorstwo. Powiedział wtedy: Robię to od 12. roku życia. Nie chcę już dłużej grać, nie mogę całe życie zajmować się tylko jednym.

Piątek, 22. Marca 2013

fb custom audience

adform