Ashton Kutcher w wywiadzie...

...boi się mówić o Mili?

Ashton Kutcher udzielił niedawno wywiadu magazynowi Elle. Jednak już na samym początku zastrzegł, że nie chce się wypowiadać o tym, co najbardziej interesuje tabloidy, czyli o swojej relacji z Milą Kunis. Dostałem nauczkę, jak ważna jest własna prywatność – stwierdził. Nauczyłem się, że jest wiele aspektów życia, które mogą na tym tylko skorzystać. Jednym z nich są związki. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby zachować prywatność w naszym związku. Kutcher podszedł do swojej deklaracji bardzo poważnie i odmówił nawet informacji, jak to się stało, że on i Mila z kolegów z planu sprzed lat, zmienili się w parę.

Będąc w związku z Demi Moore, Ashton bez przerwy opowiadał w wywiadach o ich relacji, obydwoje też byli bardzo aktywni w social mediach. Najwyraźniej jednak ich głośne rozstanie i nieustające plotki mocno dały mu się we znaki. Obecnie Kutcher nie chce się wypowiadać nawet na temat swoich relacji z córkami Demi, z którymi był bardzo blisko. Istnieją pewne sprawy, które powinny pozostać prywatne – ucina rozmowę.

O prywatność wśród celebrytów nie jest zbyt łatwo, tym bardziej, że wraz z wzrostem popularności zazwyczaj automatycznie spada zaufanie do ludzi. Kiedy stajesz się znany, zaczynasz się robić podejrzliwy odnośnie intencji ludzi, którzy stają ci się bliscy – wyznał Kutcher.

Jak myślicie – uda mu się zachować prywatne sprawy tylko dla siebie?

Piątek, 22. Marca 2013

fb custom audience

adform