Nowy remix Rihanny

Posłuchaj 'Pour It Up' w wersji z raperami!

Po ‘Diamonds’ i ‘Stay’ to właśnie kawałek ‘Pour It Up’ jest singlem z ostatniego krążka Rihanny, ‘Unapologetic’, wydanego w listopadzie 2012 roku. Jednak w przeciwieństwie do dwóch pierwszych numerów, ‘Pour It Up’ jest singlem przyznaczonym do dystrybucji tylko w Stanach. Na liście US Hot 100 zadebiutował na 19 pozycji, a oficjalna premiera w Wielkiej Brytanii zaplanowana jest dopiero na 22 kwietnia.

Kawałka możecie posłuchać TUTAJ

W necie tymczasem ukazał się remix piosenki, w którym biorą udział raperzy: Young Jeezy, Rick Ross, Juicy J i T.I. Ciekawostką jest, że w jednej piosence występują Young Jeezy i Rick Ross, którzy w zeszłym roku na gali rozdania nagród BET Awards w Atlancie… pobili się! Chociaż interweniowali wtedy ochroniarze, kłótnia przeniosła się podobno na parking…

Nowa wersja kawałka powoduje, że brzmi on, jak zupełnie inny numer i ma dość ciężki, mroczny klimat.* Reakcje fanów były różne – niektórzy twierdzili, że remix dodał jej charakteru, pojawiły się jednak również opinie, że ‘Pour It Up’ sam w sobie nie potrzebuje już niczego więcej*.

Dobre?

Piątek, 22. Marca 2013

fb custom audience

adform