Beyoncé twarzą H&M!

Będzie promować letnią kolekcję 2013

Już w maju do sklepów trafi nowa kolekcja H&M, której twarzą będzie… sama Beyoncé! Chociaż już od stycznia krążyły plotki o współpracy między piosenkarką a marką ciuchów, dopiero teraz jest to już pewna i oficjalna informacja. Pierwsza fotka promująca nową kolekcję przedstawia Bey na słonecznej plaży we wzorzystych szortach i letniej bluzce, z kwiatem we włosach i w szpilkach. Ciuchy nadspodziewanie pasują do jej stylu, ale nie ma w tym tak naprawdę nic dziwnego – Beyoncé sama maczała palce w ich projektach!

Sama Bey napisała, że zawsze lubiła H&M za ich zabawne i przystępne ciuchy. O samej sesji zdjęciowej powiedziała: Pokochałam koncepcję, nad którą wspólnie pracowaliśmy – żeby zaprezentować kobiece emocje poprzez cztery żywioły: wodę, wiatr, ziemię i ogień. Czułam się bardziej, jakbyśmy kręcili film niż reklamę.

Cała kampania zatytułowana będzie ‘Beyoncé jako Mrs. Carter w H&M’, co nawiązuje do tytułu jej trasy koncertowej ‘The Mrs. Carter World Tour’. W trakcie trwania kampanii oprócz kolejnych fotek możemy też spodziewać się krótkiego spotu z tłem muzycznym w postaci nowej piosenki Bey, ‘Standing On The Sun’.

Poprzednimi twarzami kampanii H&M byli m.in. Vanessa Paradis, David Beckham czy Lana Del Rey. I chociaż marka ta już od dawna zatrudnia celebrytów do promowania swoich kolekcji, to warte uwagi jest, że akurat Beyoncé skusiła się na współpracę z nimi – mało kto bowiem odnosi ostatnio tyle spektakularnych sukcesów, co ona…
Jak myślicie, szykuje się fajna kolekcja?

Poniedziałek, 25. Marca 2013

fb custom audience

adform