Ciążowa stylówa Kim Kardashian

  Zatrudniła nowych stylistów!

  Nie jest tajemnicą, że od kiedy Kim Kardashian zaszła w ciążę i jej figura zaczęła się zmieniać, celebrytka zaczęła mieć dość poważne kłopoty z doborem odpowiednich kreacji. Przez pewien czas bowiem sprawiała wrażenie, jakby nie do końca przyjęła do wiadomości, że spodziewa się malucha i usiłowała wcisnąć się w te same ciuchy, w których chodziła przed ciążą. To jednak nie mogło się udać… *Po kilku ostro skrytykowanych wpadkach modowych, Kim najwyraźniej wzięła uwagi innych bardziej serio *i zaczęła uważniej dopasowywać swoje kreacje. Parę dni temu pojawiła się w beżowej, szykownej kiecce, która świetnie na niej leżała. Niewymuszona elegancja dodała przyszłej mamie wiele uroku! Do tego Kim założyła delikatne, płaskie sandałki, a włosy spięła w prosty kok. Wygląda na to, że wreszcie odnalazła swój ciążowy look, który do niej pasuje!

  Okazuje się, że tajemnicą tej pozytywnej przemiany są zatrudnieni przez celebrytkę nowi styliści. Rob Zangardi i Mariel Haenn, którzy ubierali m.in. Jennifer Lopez, opanowali ten modowy chaos i dopasowali stylizacje pasujące nie tylko do stylu Kardashianki, ale i do jej cały czas się zmieniającej figury.

  Osoba z otoczenia Kim przyznała, że ona i styliści świetnie się dogadują. Kim czuje, że oni doskonale wiedzą, jak wypracować stylizację uwzględniającą jej ciążowy brzuszek i sprawić, by wyglądała najlepiej, jak tylko może. I faktycznie na to wygląda – bo w swojej ostatniej stylizacji Kim prezentowała się rewelacyjnie?

  Jak myślicie – to koniec modowych wpadek Kardashianki?

  Poniedziałek, 25. Marca 2013

  fb custom audience

  adform