Nowy singiel Emeli Sandé

Posłuchaj 'Here It Comes'

Here It Comes’ to najnowszy singiel Emeli Sandé, który promuje film Danny’ego Boyle’a, zatytułowany ‘Trance’. Kawałek ten Emeli nagrała wspólnie z Rickiem Smithem z zespołu Underworld. Piosenki możecie posłuchać TUTAJ

Boyle (twórca m.in. filmu ‘Slumdog. Milioner z ulicy’) tym razem postawił na mocne kino tylko dla pełnoletnich. Jego ‘Trance’ to mroczna historia pracownika domu aukcyjnego, który zamieszany jest w kryminalną aferę, a na skutek pobicia traci pamięć. Na ekranie zobaczymy m.in. Jamesa McAvoya, Rosario Dawson i Vincenta Casela.

Premiera filmu w Wielkiej Brytanii odbędzie się już dziś, a my będziemy mogli zobaczyć ‘Trance’ w kinach od początku czerwca. Cały soundtrack do filmu jest już dostępny na iTunes.

To nie pierwsza współpraca Emeli, Danny’ego i Ricka – muzycy pracowali razem podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Boyle odpowiadał za reżyserię widowiska, Rick Smith był dyrektorem artystycznym, a Emeli Sandé była jedną z występujących gwiazd.
Debiutancki album Emeli, ‘Our Version Of Events’, był jednym z najlepszych krążków, jakie zostały wydane w zeszłym roku i wokalistka otrzymała za niego statuetkę Brit Award. W singlu ‘Here It Comes’ pokazała, że jej sukces nie był przypadkowy, a energiczna, popowo-elektroniczna ballada od razu wpada w ucho.

A wam jak się podoba nowy numer Emeli Sandé?

Środa, 27. Marca 2013

fb custom audience

adform