Lady Gaga kończy 27 lat!

Sto lat, Mother Monster!

Lady Gaga urodziła się dokładnie 27 lat temu w Nowym Jorku. Słynna Mother Monster, która dba o swoich fanów jak mało kto i nazywa ich swoimi ‘małymi potworami’ miała dość ciężki miniony rok. Z powodu choroby stawów musiała poddać się operacji i chociaż zabieg przeszedł bez żadnych komplikacji, to rehabilitacja przykuła gwiazdę do wózka inwalidzkiego. Na poprawę humoru Gaga zamiast zwykłego wózka zafundowała sobie iście królewski rydwan zaprojektowany specjalnie dla niej i pokryty 24-karatowym złotem… Musiała jednak odwołać mnóstwo koncertów i przerwać trasę ‘Born This Way Ball’. Na Twitterze Gaga wyznała wtedy fanom, że jest załamana faktem, że ich rozczarowała odwołanymi występami.

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – jak tylko poczuła się lepiej, *ruszyła do studia nagraniowego, by ciężko pracować nad najnowszą płytą! *Fani ciągle dopytują, kiedy mogą spodziewać się premiery krążka ‘Artpop’, jednak Gaga ujawniła jak dotąd jedynie, że wciąż nad nią pracuje i napisała już… ponad 50 numerów! Wiemy także, że jednocześnie pracuje nad filmem dokumentalnym (reżyserowanym przez Terry’ego Richardsona), który odsłoni trochę kulisy jej kariery i procesu powstawania albumu ‘Artpop’. Gaga nawet podczas rekonwalescencji ma ręce pełne roboty!

Jakby tego było mało, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że szykuje się również do ślubu ze swoim narzeczonym, Taylorem Kinneyem. Podobno na ślubnym kobiercu mają stanąć już tego lata…

Sukcesów Gadze jak widać nie brakuje, pozostaje nam więc życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia!

A Wy jakie macie życzenia dla Lady Gagi?

Czwartek, 28. Marca 2013

fb custom audience

adform