Demi Lovato w X Factor!

Wraca jako jurorka w trzeciej edycji

W trzeciej edycji amerykańskiego X Factora ponownie zobaczymy Demi Lovato! Informację tę potwierdził niedawno Simon Cowell, dodając, że nie mógłby być szczęśliwszy, że Demi chce wrócić w tym roku. Do tej pory krążyły plotki zarówno o powrocie, jak i odejściu Demi, jednak ona sama cały czas przyznawała, że nie ma pojęcia, czy pojawi się w kolejnej edycji.

Wiemy już więc, kto zajmie dwa fotele jurorów, ale pozostałe dwa wciąż pozostają puste. Cowell potwierdził bowiem plotki, że ani Britney Spears, ani L.A.Reid nie pojawią się w trzeciej edycji X Factor. Nie wiadomo jednak, kto wystąpi zamiast nich. Lovato jest pierwszym jurorem, który potwierdził uczestnictwo, a Cowell nie krył zadowolenia z tego faktu.

__ jest gwiazdą jedyną w swoim rodzaju i była fantastycznym jurorem w zeszłym roku__ – powiedział. Nawet jeśli potrafi być naprawdę, naprawdę denerwująca – świetnie mi się z nią współpracowało, podobnie jak uczestnikom – dodał. Simon docenił powrót Lovato również dlatego, że Demi postanowiła znaleźć czas na uczestnictwo w jego programie, mimo że jest teraz w trakcie swojej światowej trasy koncertowej.

Oprócz tego ma ręce pełne roboty przy produkcji nowego albumu, który ma się ukazać jeszcze w tym roku, a także przy kręceniu klipu do jej najnowszego singla ‘Heart Attack’…

Jak myślicie – fajnie, że Demi znowu będzie jurorką?

Piątek, 29. Marca 2013

fb custom audience

adform