Snooki znów doradza Kim!

Jak jej zdaniem powinna się przygotować do porodu?

Snooki wyjątkowo chętnie dzieli się swoim doświadczeniem od kiedy zaszła w ciążę i urodziła synka Lorenzo. Swojej koleżance po fachu, Kim Kardashian, doradzała już odnośnie ciążowego looku i doboru ciuchów, teraz za to postanowiła uprzedzić ją, jak powinna się przygotować do samego porodu. I oczywiście nie chodzi tu o porady dotyczące techniki rodzenia, lecz raczej… jak dobrze wyglądać! Snooki wyznaje teorię, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego kiedy zobaczy się swoje maleństwo po raz pierwszy, należy wyglądać olśniewająco… Jej zdaniem Kim powinna zadbać przede wszystkim o nienaganny make-up. Ponieważ od pierwszych symptomów do samego porodu mija zazwyczaj trochę czasu, warto wykorzystać go, by zadbać o wygląd. Będziesz mieć mnóstwo czasu w szpitalu. Ja czekałam 27 godzin i w tym czasie robiłam makijaż i oglądałam kreskówki – mówi Snooki, wspominając własny poród w sierpniu zeszłego roku. I upewnij się, że mądrze dobrałaś kolory palet do make-upu, bo szpitalne pokoje są nudne, mają białe ściany. To nie wygląda najlepiej.

Snooki zasugerowała nie naturalne albo jasne, lecz różowe lub czerwone usta. Doradziła także, by Kim wzięła do szpitala swoją własną koszulę nocną, bo te szpitalne są strasznie brzydkie. Sama wzięłam ze sobą satynową w panterkę, która pomogła mi czuć się piękną nawet w trakcie porodu. Jej zdaniem jednak Kim powinna wybrać raczej coś od Dolce & Gabbany.

Co jeszcze? Snooki przestrzegła Kim przed zakładaniem wielkich kolczyków – zamiast nich doradziła diamenty, dzięki którym przyszła lub już świeżo upieczona mama będzie pięknie wyglądać, strzelając sobie fotki z telefonu. Niezbędnym elementem jest również apaszka, która pozwoli zakryć podwójny podbródek, który się pojawi, gdy Kim przytyje pod koniec ciąży. A najbardziej oczywiste i zarazem najważniejsze jest, by pamiętać o wodoodpornym tuszu do rzęs.

Będziesz płakać z bólu podczas porodu, a także ze wzruszenia, kiedy zobaczysz swojego malucha po raz pierwszy. I uwierz mi, nie chcesz wtedy wyglądać jak zebra – stwierdziła Snooki.

Wow… Kim na pewno jest dozgonnie wdzięczna za te bezcenne rady…

Piątek, 29. Marca 2013

fb custom audience

adform