Nowy teledysk Depeche Mode!

Zobacz video do kawałka 'Soothe My Soul'

Depeche Mode udostępnili klip do swojego najnowszego kawałka, ‘Soothe My Soul’, promującego ich ostatnią płytę. ‘Delta Machine’ to najnowszy, trzynasty już krążek legendarnego zespołu, którego premiera odbyła się zaledwie kilka dni temu, jednak w Polsce już zdążył zyskać status platynowej płyty! ‘Soothe My Soul’ był drugim po ‘Heaven’ singlem promującym album.

Klip możecie zobaczyć TUTAJ

Oprócz zwykłego wydania, album ‘Delta Machine’ ma się ukazać także w wersji Deluxe z czterema dodatkowymi numerami i albumem ze zdjęciami autorstwa Antona Corbijna. Dave Gahan w wywiadzie przyznał, że nagrywanie tego krążka zmieniło nieco ich podejście do tworzenia piosenek. Dodał też: Kiedy nadchodzi ten moment, że zaczynamy grać po prostu normalnie, miksujemy wszystko tak, żeby uzyskać typowe dla Depeche Mode brzmienie. Przy ‘Delta Machine’ było tak samo, nie mogę się doczekać kiedy fani usłyszą efekt końcowy.

Depeche Mode w ramach promocji nowego krążka szykują się do trasy koncertowej, w czasie której odwiedzą także Polskę – zagrają w Warszawie 25 lipca!
Na razie jednak fani muszą się zadowolić nieco drobniejszymi rzeczami, takimi jak właśnie nowe video do ‘Soothe My Soul’… Dość mroczny i ciemny klip przenosi nas w typowy dla Depeszów ciężki klimat. Wyreżyserowany przez Warrena Fu, biało-czarny film oprócz grających i śpiewających członków zespołu zawiera takie elementy, jak węże czy nagie tancerki… Najogólniej mówiąc, video świetnie pasuje do muzyki: jest zarazem ponure i zmysłowe.

A wam jak się podoba?

Piątek, 29. Marca 2013

fb custom audience

adform