Taylor Swift zagra w serialu!

Pojawi się gościnnie w odcinku 'Jess i chłopaki'

Taylor Swift *wprawdzie złamane serce leczy pisaniem kolejnych piosenek, ale występy przed kamerami też nie są jej obce! Ma już na koncie występy aktorskie – pojawiła się m.in. gościnnie w serialu ‘CSI’ i w filmie ‘Walentynki’. *Tym razem ma zagrać gościnną rolę w serialu telewizji Fox – ‘Jess i chłopaki’ (‘New Girl’), w którym główną rolę odgrywa Zooey Deschanel.

Dziewczyny poznały się na rozdaniu nagród Billboard Music Awards i od razu się polubiły – Zooey wrzuciła nawet na Instagram ich wspólną fotkę. Z kolei Jess, bohaterka grana przez Zooey, na poprawę nastroju słuchała kiedyś piosenek Taylor Swift… Najprawdopodobniej jednak Tay nie wcieli się w samą siebie. Według plotek, ma ona zagrać postać o imieniu Eleine, która będzie jednym z ważnych gości na ślubie Cece (w tej roli Hannah Simon) i jej narzeczonego, Shivranga (Satya Bhabha).

Inne źródła podają jednak, że Eleine będzie byłą dziewczyną Shivranga, która przybywa na ceremonię, żeby obrócić ją w ruinę! Jeśli druga wersja jest prawdziwa, to trzeba przyznać, że nikt się do tej roli nie nadaje lepiej niż Taylor, znana z pisania zjadliwych piosenek na temat swoich byłych…

Odcinki z Tay będą zarazem finałem drugiego sezonu serialu ‘Jess i chłopaki’ i w USA zostaną wyemitowane w maju.

Wtorek, 02. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform