Kate Mara zagra z Johnnym Deppem!

Wystąpi w 'Transcendence'

Kate Mara, młodsza siostra znanej, głównie dzięki ‘Dziewczynie z tatuażem’, Rooney Mary, ma coraz większe szanse, by wyjść z cienia. Jak dotąd otrzymała m.in. niewielką rolę w filmie ‘127 godzin’ Danny’ego Boyle’a, ale szerszej publiczności znana jest raczej z seriali, takich jak ‘American Horror Story’ czy ‘House of Cards’. Tym razem jednak w sieci pojawiła się informacja, że Kate dołączy do obsady filmu ‘Transcendence’, reżyserskiego debiutu Wally’ego Pfistera, cenionego operatora. Żeby było ciekawiej, wcześniej o angaż w tej produkcji bezskutecznie strarała się Rooney! Walczyła ona jednak o główną rolę, która ostatecznie przypadła Rebece Hall.

Film będzie opowiadać historię naukowca, który stwarzając pierwszy świadomy komputer, wgrywa w rzeczywistość wirtualną swój własny umysł. Pomagać mu w tym będą jego żona oraz kolega po fachu. Jak się jednak można spodziewać, nie wszystko pójdzie po ich myśli…

W roli głównej zobaczymy Johnny’ego Deppa, a obok niego na ekranie pojawią się Paul Bettany i Rebecca Hall. Nie wiadomo na razie, w kogo wcieli się Kate Mara, ale z pewnością szykuje się kawałek niezłego kina! Świadczy o tym nie tylko mocna obsada, ale też oryginalny scenariusz napisany przez debiutanta, Jacka Pagiena. Producentem wykonawczym będzie Christopher Nolan.

Zdjęcia na planie mają ruszyć już w kwietniu, a premiera ma się odbyć za rok – w kwietniu 2014.

Jak myślicie, Kate zrobi większą karierę niż jej sławna siostra?

Wtorek, 02. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform