Beyoncé nagra cover Amy Winehouse!

Piosenka pojawi się na soundtracku 'Wielkiego Gatsby'ego'

Wielki Gatsby’ szykuje się jako jedna z większych filmowych premier tego roku. Wiadomo już, że film, wyreżyserowany przez Buzza Luhrmanna, zostanie wyemitowany 15 maja – podczas inauguracji 66. Festiwalu Filmowego w Cannes! Oprócz gwiazdorskiej obsady (Leonardo DiCaprio w tytułowej roli, Carrey Mulligan, Tobey Maguire), również przy soundtracku pracują same znane nazwiska. Wystarczy wspomnieć, że za całokształt odpowiada sam Jay-Z, a piosenki do filmu zaśpiewają m.in.* Lana Del Rey, Lady Gaga czy Prince*. Skoro jednak Jay-Z odpowiada za ścieżkę dźwiękową, to i Beyoncé musi wtrącić swoje trzy grosze!

Bey na potrzeby filmu wykona… cover Amy Winehouse. We współpracy z André 3000 mają nagrać własną wersję hitu ‘Back To Black’. André 3000 z Outcast współpracował już z Beyoncé przy produkcji numeru ‘Party’, najwyraźniej więc dobrze się dogadują w studiu…
Sam film ‘Wielki Gatsby’ jest ekranizacją powieści o tym samym tytule F. Scotta Fitzgeralda. Opowiada historię Gatsby’ego, milionera. Po latach postanawia on odzyskać dawną miłość, która kiedyś porzuciła go dla bogatszego.

Jesteście ciekawi, jak sprawdzi się Bey w repertuarze Amy?

Środa, 03. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform