The Killers & The Black Keys...

...w piątkowym MTV World Stage!

Jak co tydzień w piątek powracamy z programem MTV World Stage, w którym możecie oglądać najlepsze koncerty gwiazd z całego świata. W najbliższej edycji MTV World Stage (piątek, 5 kwietnia, godz. 19:15) uderzamy mocną, energetyczną i nową falą rocka – zabieramy Was na koncert grupy The Killers, który odbył się na festiwalu Big Day Out 2013, oraz na koncert The Black Keys w Nowym Jorku!

THE KILLERS to amerykańska kapela z Las Vegas, grająca alternatywnego rocka. W jej skład wchodzą Brandon Flowers (wokal, bas, syntezator), Dave Keuning (wokal, gitara), Mark Stoermer (wokal, bas) i Ronnie Vannucci (perkusja). Pierwszy album zespołu – “Hot Fuss” – został wydany w czerwcu 2004 roku. Od tamtej pory Killersi nagrali łącznie cztery studyjne albumy, wliczając w to najnowszy, zeszłoroczny krążek – “Battle Born”.

THE BLACK KEYS są również amerykańską formacją. Tworzą ją Dan Auerbach (gitara, wokal) i Patrick Carney (perkusja). Zespół powstał na początku tego wieku, a już zdążył nagrać 7 płyt, które rozeszły się łącznie w ponad 2 milionach egzemplarzy. Co ciekawe, fanem kapeli jest Johnny Depp, który wystąpił razem z zespołem na zeszłorocznej gali 2012 MTV Movie Awards!.

MTV WORLD STAGE

*The Killers/ The Black Keys: piątek, 5 kwietnia, godz. 19:15 *

Środa, 03. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform