Nicki Minaj chce do filmu!

Mówi, że to była jej 'pierwsza miłość'...

Nicki Minaj *nie ukrywa, że nie zrezygnowała z marzeń o karierze aktorskiej! Wszyscy wiemy, że ma ona spory zmysł dramatyczny, więc chyba tylko kwestią czasu było, kiedy postanowi spróbować swoich sił na deskach sceny albo przed kamerami. I chociaż myślała o tym już wtedy, gdy uczęszczała do słynnej LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts w Nowym Jorku, ostatecznie postawiła na muzykę. Teraz jednak zapragnęła wrócić do korzeni… *W wywiadzie dla MTV News Nicki wyznała: Być może pracuję nad czymś teraz. Naprawdę nie mogę zbyt wiele o tym powiedzieć zbyt wiele, ale zdecydowanie mam aktorskiego bakcyla. To była moja pierwsza miłość, więc nigdy nie wiadomo.

Ostatnio próbkę jej aktorstwa mogliśmy podziwiać w najnowszym klipie do kawałka 'High School', w którym Minaj występuje z Lil' Wayne'em
. Fabuła video do ‘High School’ to rodzaj lekko zwariowanego kryminału, w którego finale Nicki i występujący w nim Wayne kradną biżuterię z sejfu przerażającemu El Jefe. I chociaż paradoksalnie w samym teledysku niewiele jest akcji, to Nicki pokazuje trochę swoich aktorskich możliwości, chociażby w gorących scenach z Wayne’em!

Minaj już od pewnego czasu zapowiadała, że chce zacząć karierę aktorską – mówiła, że wynajęła już agenta, wspólnie z którym przeglądają scenariusze. Zapowiedziała też, że nie ma mowy o banalnej i oczywistej roli piosenkarki!

W jakiej roli chcielibyście ją zobaczyć?

Środa, 03. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform