Selena Gomez w kolejnym filmie!

Dołączyła do obsady 'Rudderless'

Dopiero co wystąpiła w głośnym i kontrowersyjnym filmie ‘Spring Breakers’, a już podpisuje kolejny kontrakt. Trzeba przyznać, że kariera aktorska Seleny Gomez nabiera tempa… Tym razem na swoim Twitterze podała informację, że dołączyła do obsady dramatu ‘Rudderless’. Sel dopisała też, że jest bardzo podekscytowana kolejnym filmowym wyzwaniem. Wyznała, że jeszcze w tym miesiącu wybierze się do Oklahomy, gdzie rozpocznie zdjęcia na planie.

Reżyserią ‘Rudderless’ zajmie się William H. Macy, aktor znany m.in. z ‘Fargo’, który zagra też jedną z głównych ról. Będzie to jego reżyserski debiut. Film ma opowiadać historię ojca, który próbuje pogodzić się ze stratą syna poprzez wykonywanie skomponowanych przez niego piosenek. W tym celu zakłada nawet własny zespół muzyczny… Selena pojawi się na ekranie m.in. obok Laurence’a Fishburne’a, oprócz tego w filmie wystąpią też Billy Crudup, Anton Yelchin i Felicity Huffman (prywatnie żona Macy’ego).

Na plan Sel pojedzie tuż po 14 kwietnia, po występie na gali MTV Movie Awards. Selena ma na niej wykonać po raz pierwszy swój najnowszy singiel, ‘Come And Get It’! Jak dotąd poznaliśmy tylko okładkę i krótką zajawkę, utrzymaną w orientalnym klimacie. Po raz pierwszy fani usłyszą kawałek 8 kwietnia podczas audycji radiowej Ryana Seacresta. Z kolei jej nowy krążek ma się ukazać jeszcze tego lata.

Wygląda na to, że czeka ją naprawdę intensywny rok!

Środa, 03. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform