John Mayer o rozstaniu z Katy Perry

  'To nadal jest prywatna sprawa'

  John Mayer oficjalnie potwierdził w jednym z wywiadów, że on i Katy Perry się rozstali. Powtórzył jednak po raz kolejny, że to jest ich prywatna sprawa i nie będzie zdradzał mediom szczegółów ich związku ani rozstania… To był bardzo prywatny związek, kiedy w niego wchodziliśmy, kiedy trwał i teraz, nadal – powiedział. Jestem w stanie zrozumieć zadawanie pytań wywołanych odpowiedziami, których udzieliłem wcześniej, ale ostatecznie nauczyłem się odgradzać murem jedną sprawę od drugiej. Od tego momentu jestem o wiele szczęśliwszy. Jadę na tym samym wózku, co każdy inny. Wiązanie się z kimś to trudna sprawa.

  John i Katy spotykali się od czerwca zeszłego roku. Chociaż ona miała za sobą nieudane i dość traumatyczne, kilkunastomiesięczne małżeństwo, a on z kolei słynął z niezbyt trwałych i głębokich relacji, plotki głosiły, że tym razem obydwoje traktowali się nawzajem bardzo serio. Po ich niespodziewanym rozstaniu jako przyczynę podawano… brak czasu. Zajęci swoimi karierami Mayer i Perry mieli nie mieć czasu na zaangażowanie się w poważną relację. Podobno jednak zostawili sobie otwartą furtkę…

  Mayer zerwał jednak nie tylko z Katy, ale też… ze szkocką! Po chorobie gardła i operacji strun głosowych musiał zrezygnować ze swojego ulubionego trunku… Nie pomógł fakt, że naprawdę, naprawdę kocham szkocką – wyznał. Jednak muszę przyznać, że kocham śpiewanie i pisanie bardziej niż doskonałą szkocką. Musiałem więc wybrać. I teraz jestem trochę bardziej nudny.

  A wam jak się wydaje? Mayer zrobił się nudny, czy po prostu… trochę dorósł?

  Czwartek, 04. Kwietnia 2013

  fb custom audience

  adform