Będzie kolejna część 'Gdzie jest Nemo'!

Pojawi się w kinach dopiero w 2015 roku...

Po dziesięciu latach od wypuszczenia ‘Gdzie jest Nemo?’ twórcy ogłosili drugą część tego animowanego hitu. Sequel zatytułowany ‘Gdzie jest Dory?’ pojawi się w kinach jednak dopiero w listopadzie 2015 roku – jak łatwo więc policzyć, będzie starszy od swojego poprzednika o całe dwanaście lat. Wiele spośród dzieciaków będących fanami ‘Gdzie jest Nemo?’ teraz jest już… dorosłych. Na szczęście bajki Disneya jednak mają to do siebie, że się nie starzeją i można je oglądać w każdym wieku!

Poprzednia część zarobiła około miliarda dolarów na całym świecie. Biorąc pod uwagę, że działania marketingowe dla kolejnej części rozpoczynają się już teraz, na dwa lata przed premierą, być może sequel przebije ten wynik. Produkcją zajmie się ten sam reżyser, co poprzednio – Andrew Stanton. Ponownie też Ellen DeGeneres użyczy głosu tytułowej Dory – tym razem to ta sympatyczna, zapominalska rybka będzie poszukiwać swojej rodziny… Czekałam na ten dzień przez długi, długi, długi czas– przyznała Ellen. Dodała też, że nie ma żalu o to, że zajęło to aż tyle czasu. Warto było czekać. Scenariusz jest fantastyczny. I zawiera w sobie wszystko, co pokochałam w pierwszej części: jest ciepły, naprawdę zabawny i to, co najlepsze – jest tam o wiele więcej Dory!

Akcja nowego filmu będzie rozgrywać się rok po wydarzeniach znanych z ‘Gdzie jest Nemo?’. Oprócz Dory, ponownie zobaczymy na ekranie m.in. samego Nemo i Marlina.

Wybierzecie się do kina?

Czwartek, 04. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform