Miley Cyrus znów walczy z plotkami!

Ona i Liam Hemsworth w 'otwartym związku'?

Serwisy plotkarskie nie dają spokoju Miley Cyrus – najpierw głośno było o rzekomej zdradzie ze strony jej narzeczonego Liama Hemswortha. Gdy wszyscy zastanawiali się, czy para jeszcze jest razem, Miley uparcie zaprzeczała doniesieniom, twierdząc, że ich zaręczyny są nadal aktualne. Później pojawiły się jednak plotki, że odnowiła kontakt ze swoim byłym facetem i widziano ich razem na lunchu… Kiedy i to okazało się bzdurą, zaczęto spekulować, że ona i Liam są teraz… w otwartym związku! Podobno Liam wolał nieco przystopować ich relację i postanowili wypróbować ‘inne opcje’. Jeden z informatorów twierdzi jednak, że i to nie jest prawdą.

‘Nie ma mowy, żeby ci dwoje byli w otwartym związku’ – powiedział. ‘Nie tak Miley została wychowana, ma swoje zasady’. Dodał też: ‘Ona upewnia się, że zostawia Liamowi wystarczająco dużo przestrzeni, bo nie chce być tą bardziej potrzebującą stroną. Zmagają się z różnymi rzeczami, ale nie ma szans, żeby zgodziła się na otwarty związek. Miley ma teraz zwariowany czas, ale jest cały czas tą samą dziewczyną, naprawdę wierzy w prawdziwą miłość i bratnie dusze, więc to jest po prostu śmieszne, żeby wierzyć, że zgodziłaby się na takie rozwiązanie’.

Miley była podobno widziana ze swoim byłym, Nickiem Jonasem, kilka dni temu. Sama stanowczo temu zaprzeczyła, pisząc na swoim Twitterze, że nie widziała Nicka od lat, a magazyny publikują byle g***. Informator stwierdził w tej sprawie, że z jej punktu widzenia ona i Nick są teraz jedynie przyjaciółmi, znają się od bardzo dawna i wspierają się, ale to tylko przyjaźń i tak już pozostanie.

Jak więc naprawdę układają się relacje Miley i Liama? Wygląda na to, że poza nimi chyba nikt tego nie wie…

Co myślicie – rozstaną się, czy wezmą ślub?

Czwartek, 04. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform