Nowy kawałek Snoop Liona i Miley Cyrus!

Posłuchaj 'Ashtrays & Heartbreaks'

Snoop Lion, wcześniej znany jak Snoop Dogg, udostępnił właśnie pierwszy singiel promujący jego najnowszy krążek, ‘Reincarnated’. *Razem z nim w kawałku gościnnie zaśpiewała *Miley Cyrus! Piosenka nosi tytuł ‘Ashtrays & Heartbreaks’. Kawałek jest utrzymany w nowym dla Snoop Liona klimacie reggae w połączeniu z popowym brzmieniem Miley.

Kawałka możecie posłuchać TUTAJ!

Jeszcze w zeszłym roku Diplo z Major Lazer powiedział nam w wywiadzie: [Snoop] naprawdę studiował Boba Marleya. Lubi mieć żeńskie wokale w tle, to jest prawdziwie Marleyowskie brzmienie.

Produkcją kawałka zajęli się Major Lazer, Ariel Rechtshaid i Dre Skull, a dodatkowe wokale zaśpiewała Angela Hunte. Za perkusją zasiadł legendarny bębniarz The Police, Stewart Copeland. Album ‘Reincarnated’ będzie można znaleźć w sklepach jeszcze w tym miesiącu – premiera zaplanowana jest na 23 kwietnia.

Sama Miley też planuje wydać płytę jeszcze w tym roku. Być może dlatego też jej zniecierpliwieni fani szczególnie pozytywnie ocenili nowy kawałek Snoop Liona. Wygląda jednak na to, że to nie jedyny ich duet, który usłyszymy w tym roku, Miley zapowiedziała bowiem, że Snoop Lion pojawi się na singlu promującym jej nowy krążek

Jak myślicie – owocna współpraca?

Czwartek, 04. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform