Co zobaczymy w filmie o One Direction?

Reżyser opowiada o 'This Is Us'

Morgan Spurlock, reżyser nowego filmu w 3D o One Direction, ‘This Is Us’, zdradził parę szczegółów dotyczących produkcji. Fanów najbardziej chyba ucieszyła informacja, że… chłopaki pojawią się tam bez koszulek! ‘Mamy więcej momentów bez koszulek niż możecie sobie wyobrazić, a teraz jak wiele z nich trafi ostatecznie do filmu – przekonamy się na końcu’ – powiedział Spurlock. ‘Nie możesz filmować 1D bez uchwycenia ich dzikiej strony. A to nastawienie na zabawę jest zaraźliwe, przechodzi na całą ekipę filmową’.

Biorąc pod uwagę, że film będzie miał premierę w sierpniu, chłopaki być może będą mogli zacząć się od razu szykować na przyszłoroczne rozdanie nagród MTV Movie Awards 2014 i nagrodę za najlepszy występ bez koszulki… Na razie jednak czeka nas tegoroczna gala, która odbędzie się już 14 kwietnia. W tym roku o tę nagrodę powalczą* Channing Tatum, Christian Bale, Daniel Craig, Seth McFarlane i Taylor Lautner*…

Chłopaki z 1D jednak na brak sukcesów i tak nie mogą narzekać, a dość nieoczekiwana sława i błyskawiczna kariera nie odebrała im na szczęście spontaniczności. Spurlock stwierdził: To są wolne dusze; robią, co chcą. Właśnie to sprawia, że są tym, kim są. Ale my wszyscy ciężko pracujemy, żeby stworzyć świetny film. Kiedy chłopcy są w drodze, muszą doświadczyć każdego miasta, w jakim się znajdujemy. To poszukiwacze przygód. Dodał też, że kamera towarzyszyła chłopakom niemal bez przerwy przez ostatnie cztery miesiące. To może być dość denerwujące, mieć kamerę przy twarzy przez cały czas, ale z czasem buduje się zaufanie, teraz jestem jak kolejny element wystroju. A chłopaki stają zarówno przed, jak i za kamerą. Filmowali się nawzajem jadąc busem i podczas dni wolnych. Świetne ujęcia. Spędzamy mnóstwo czasu z zespołem, z ich rodzinami i przyjaciółmi. Naprawdę chcemy wam pokazać, jak wygląda ich ‘normalne’ życie.

Jesteście ciekawi dokumentu o 1D?

Czwartek, 04. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform