Riri pozuje we własnej kolekcji

Wrzuciła nowe fotki na swój Instagram

Rihanna wrzuciła porcję nowych fotek na swój Instagram. I tym razem nie pojawiły się jej kolejne kontrowersyjne zdjęcia, lecz takie, na których pozuje w ciuchach z własnej kolekcji… Premierowy pokaz kolekcji ‘Rihanna for River Island’ odbył się jeszcze w lutym i chociaż krytycy mieli bardzo kiepskie zdanie na temat jej ciuchów, to znalazła ona uznanie wśród wielu fanów. Kto jednak nadaje się do prezentowania ciuchów Riri lepiej od… Riri? Barbadoska cyknęła sobie ostatnio kilka zdjęć w kreacjach własnego projektu i wrzuciła je do netu. Przy okazji oczywiście pochwaliła się swoją zachwycającą figurą…

Na pierwszej fotce Riri ma na sobie dżinsową krótką kamizelkę na białej sportowej bluzie, które stanowią komplet odsłaniający jej opalony, płaski brzuch. Do tego ma plecak, ciemne spodnie, czapkę z daszkiem, kolczyki Chanel i duże okulary przeciwsłoneczne. Jej druga stylizacja to czarna, długa sukienka, pod którą włożyła białą bluzkę, a do tego dopasowała czapkę z daszkiem.

Cóż… Rihanna to Rihanna i we wszystkim wygląda świetnie, ale nie macie wrażenia, że na kimś innym te stylizacje mogłyby wyglądać dość dziwnie?

Czwartek, 04. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform