Lady Gaga wyzdrowiała?

Wybrała się na zajęcia jogi w butach... na obcasie

Lady Gaga do niedawna przechodziła rekonwalescencję po operacji biodra. Gaga zaniedbała swoje zdrowie, licząc, że bóle stawów miną samoistnie i dopiero, gdy nie była już w stanie chodzić, zdecydowała się na konsultację u lekarza. Niestety było to już na tyle późno, że zabieg okazał się konieczny. Na szczęście przeszedł bez żadnych komplikacji, jednak Gaga musiała odwołać sporo koncertów, a także zaopatrzyć się na pewien czas w wózek inwalidzki. Ekscentryczna Mother Monster zamówiła więc specjalny wózek, zwany pieszczotliwie ‘rydwanem’,* skonstruowany specjalnie dla niej i pokryty 24-karatowym złotem*. Później zamieniła go na inny model – od Louis Vuitton…

Najwyraźniej jednak powrót do zdrowia nastąpił szybciej niż przewidywano – paparazzi przyłapali Gagę w tym tygodniu, jak wybierała się na zajęcia jogi o własnych siłach, i to w butach na obcasie! Biorąc pod uwagę, że podobno to właśnie zamiłowanie gwiazdy do niezbyt zdrowego obuwia było przyczyną jej kłopotów z biodrem, nie wygląda to na zbyt rozsądne podejście do zdrowia… Najwyraźniej jednak Gaga uznała, że nie może pozwolić dłużej na siebie czekać swoim ‘małym potworom’.

Poza tym ma ręce pełne roboty. Oprócz tego, że intensywnie pracuje nad swoim nowym krążkiem ‘Artpop’ (kiedy w końcu się go doczekamy?), Mother Monster szykuje się podobno do własnego ślubu! Plotki głoszą, że ona i jej narzeczony Taylor Kinney pobiorą się jeszcze w tym roku, a Gaga już wzięła się za planowanie uroczystości.

Cóż… pozostaje mieć nadzieję, że Lady Gaga do ołtarza będzie mogła pójść o własnych siłach…

Piątek, 05. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform