Beyoncé i Jay-Z na Kubie...

...świętują piątą rocznicę ślubu!

Jedna z najsłynniejszych par na świecie obchodziła niedawno piątą rocznicę ślubu. Beyoncé i Jay-Z zawsze świętują tę datę, nie inaczej było też tym razem. Zafundowali sobie odpoczynek na Kubie, dokąd wybrali się wspólnie ze swoimi mamami! Wolny czas spędzili, spacerując po Starej Hawanie, oczywiście wraz ze swoimi ochroniarzami. Bey miała na sobie wzorzystą żółtą tunikę, duże kolczyki i okulary przeciwsłoneczne, a włosy miała zaplecione w warkoczyki i upięte do góry. Jay-Z wyglądał nieco mniej reprezentacyjnie, a bardziej turystycznie, włożył bowiem koszulkę polo i jasny kapelusz. Fotki z ich wypadu pokazują głównie, jak idą w tłumie ludzi, trzymając się za ręce, Bey pozowała także do fotek z dzieciakami.

Poprzedniego wieczora podobno wybrali się razem ze swoimi mamami do lokalnej restauracji La Guarida, gdzie Jay palił cygaro, a Bey strzelała mu fotki. Wszyscy byli zaskoczeni, kiedy weszli do środka – twierdzi manager restauracji, Beberan Aemereca. Wyglądali jak zwykła rodzina, przyszli po prostu na rodzinny obiad. Byli na wakacjach i było widać, że są bardzo zrelaksowani i szczęśliwi. Podobno gdy byli w środku, przed lokalem zebrali się fani, którzy zaczęli skandować
imię Bey, która w końcu wyszła na balkon, żeby im pomachać. Była przepiękna, bez grama makijażu, bardzo naturalna – opowiadała jedna z kelnerek. Ostatecznie Jay-Z też dołączył do Bey, by przywitać się z fanami…

Para pobrała się 4 kwietnia 2008 roku podczas sekretnej uroczystości w Nowym Jorku, a w zeszłym roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka, Blue Ivy.

Czego można im życzyć z okazji rocznicy? Chyba tylko jeszcze więcej szczęścia!

Pamiętajcie o weekendzie z Bey – już jutro i w niedzielę od godziny 13:00 zobaczycie na naszej antenie teledyski Beyoncé od czasów Destiny’s Child aż do ostatnich, wypasionych klipów!

Piątek, 05. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform