Liam Hemsworth w thrillerze?

Być może dołączy do obsady 'The Raven'

Podobno Liam Hemsworth jest faworytem w rywalizacji o główną rolę w filmie ‘The Raven’. Będzie to thriller science-fiction, który wyreżyseruje Ricardo de Montreuil. Autorami scenariusza są Machael Gillio i Justin Marks. Wcześniej de Montreuil nakręcił już film krótkometrażowy o tym samym tytule, a nowa, pełnometrażowa fabuła ma być rozwinięciem tej historii. To opowieść o bohaterze, który posiada nadprzyrodzone zdolności mogące przyczynić się do obalenia reżimu w futurystycznej, alternatywnej Ameryce… Młody Chris Black jest z tego powodu ścigany na ulicach Los Angeles przez statki policyjne i inteligentne robo-drony.

Jeśli pełnometrażowa wersja ‘The Raven’ pozostanie utrzymana w klimacie tej krótkometrażowej, to możemy prawdopodobnie spodziewać się czegoś w stylu ‘Raportu Mniejszości’. A możemy się tego spodziewać, biorąc pod uwagę, że przy ‘The Raven’ ma pracować sporo osób zaangażowanych w pracę przy poprzednim filmie…

Krótkometrażowy ‘The Raven’ trwa zaledwie kilka minut, jego wyprodukowanie kosztowało około 5000 dolarów, a zdjęcia trwały dwie doby. Odniósł jednak spory sukces i zebrał bardzo pozytywne opinie. Kilka miesięcy później twórcy dogadali się z wytwórnią filmową Universal Pictures w sprawie nakręcenia pełnometrażowego filmu. Zdjęcia ruszają już w czerwcu!

Widzicie Liama w takiej roli?

Poniedziałek, 08. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform