Selena Gomez: 'wciąż obchodzi mnie Justin'

  Koniec wojny między byłymi?

  Selena Gomez przyznała niedawno w wywiadzie, że Justin Bieber nadal nie jest jej obojętny! To dość zaskakujące, skoro do tej pory demonstrowała, że bez niego jest o wiele szczęśliwsza. W pewnym momencie ona i Biebs zaczęli się nawet nawzajem dissować w mediach i wywiadach… Co prawda niedawno Justin odwiedził na chwilę Sel i podobno podczas poważnej rozmowy ustalili, że czas skończyć ze złośliwościami, jednak Gomez nadal sprawiała wrażenie, że po rozstaniu jej raczej… ulżyło.* Niedawno wyznała jednak, że Bieber nadal jest dla niej kimś ważnym i wciąż się o niego troszczy*.

  To jednak wcale nie oznacza, że istnieje jakakolwiek szansa, że wrócą do siebie. Ich ostatnie spotkanie i poważna rozmowa, po której Biebs pojechał prosto na lotnisko, a stamtąd do Europy, wydają się raczej ostatecznym pożegnaniem niż nowym początkiem… Niedawno wśród fanów związku Sel-Biebs pojawiła się iskierka nadziei na ich powrót, gdy Sel wydała swój singiel ‘Come & Get It’ z tekstem piosenki, który zdawał się idealnie pasować do ich sytuacji. Niestety Selena osobiście zaprzeczyła tym domysłom. Szczerze mówiąc to nie jest piosenka o żadnej konkretnej osobie – powiedziała w jednym z wywiadów. Chciałam, żeby była moim pierwszym singlem, bo emanuje, jak już wcześniej mówiłam, pewnością i siłą, a to jest coś, czym chcę się dzielić ze światem. To jest punkt, w którym chcę się znaleźć, chcę reprezentować coś dobrego i być dobrym przykładem – wyjaśniła.

  Trudno się zresztą dziwić, że Justin nie stał się jej obojętny z dnia na dzień. W końcu spotykali się dwa lata, więc prawdopodobnie już zawsze będą sobie w pewien sposób bliscy.

  A wy jak myślicie – liczycie jeszcze na ich powrót?

  Wtorek, 09. Kwietnia 2013

  fb custom audience

  adform