MTV World Stage

Nelly Furtado na Isle of MTV 2012

Już w najbliższy piątek kolejna odsłona koncertowej serii MTV World Stage, a w niej przypomnienie występu Nelly Furtado na imprezie Isle of MTV 2012 na Malcie.
Nelly była jedna z głównych gwiazd festiwalu na środku Morza Śródziemnego. Razem z takimi wykonawcami, jak Will.i.am czy Flo Rida rozgrzała spragnioną zabawy, 50-tysięczną publikę.

Nelly Furtado po długiej przerwie wróciła do muzyki wydając “Spirit Indestructible” – piąty krążek, w który włożyła sporo pracy. Promowała go również kilkoma klipami, jak np. czarno-biały “Waiting for the Night” i “Parking a Lot”, kręcony w Detroit. Płyta płytą, ale fani Nelly dobrze wiedzą, że gwiazda cały swój power pokazuje na żywo i dlatego warto być na jej koncertach! Odpalcie MTV World Stage w piątek, 12 kwietnia, o godz. 19:15 i sami zobaczcie, jak Nelly Furtado daje czadu na Isle of MTV 2012!

A jeśli chcecie na własne oczy przekonać się, jak wyglądają imprezy MTV na Malcie, weźcie udział w konkursie urodzinowym MTV Mobile, a być może wygracie wyjazd właśnie na Isle of MTV!

Środa, 10. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform