Premiera 'Paramore'!

Nowy krążek jest już w sklepach!

Po długim i burzliwym okresie czteroletniej przerwy, Paramore wreszcie wracają z najnowszym krążkiem! Płyta zatytułowana po prostu ‘Paramore’ jest już czwartą w dorobku zespołu. Ma jednak szczególne znaczenie, a jej tytuł nie wziął się znikąd. Paramore chcą podkreślić w ten sposób, że przebyli długą drogę, próbując się dotrzeć i zgrać jako przyjaciele oraz jako zespół. Dlatego krążek ten wyznacza nowy kierunek muzyczny, który sobie wybrali.

Jak sami przyznają, są bardzo podekscytowani tak długo wyczekiwaną premierą. ‘To naprawdę ekscytujące, szarpiące nerwy’ – wyznał Taylor York, gitarzysta zespołu. ‘Myślę, że emocje towarzyszące każdej premierze są do siebie podobne, ale zarazem za każdym razem inne, bo za każdym razem chodzi o inne dzieło. Przypominasz sobie, jak pisałeś tę piosenkę, wszystkie wzloty i upadki’.

Paramore twierdzą też, że nagranie tego albumu było dla nich jak jazda na rollercoasterze, momentami nawet przerażająca. W końcu w tworzenie tych kawałków włożyli mnóstwo zaangażowania i czasu. ‘To wszystko to dla nas naprawdę gruba sprawa, z wielu powodów, głównie dlatego, że włożyliśmy w to dużo serca’ – przyznała Hayley Williams. ‘Chcieliśmy być trochę ambitni i mam nadzieję, że na dobre to wyszło. Myślę, że to był dobry kierunek i myślę, że dobrze, że podjęliśmy ryzyko’ – dodała. Z kolei Jeremy Davis powiedział: ‘Nie sądzę, że wiedzieliśmy, co chcemy osiągnąć. To było dla nas naprawdę trudne, żeby spróbować i jeszcze nadać temu jakiś kierunek’.

Jednak, mimo że zdecydowali się na nowe brzmienia i na nowym krążku odkrywają nowe muzyczne obszary, tak naprawdę jest to logicznym poszerzeniem wszystkiego, za co fani kochali ich muzykę do tej pory…

Jak myślicie, ‘Paramore’ okaże się płytowym hitem?

Środa, 10. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform