Adele pracuje nad kolejną płytą!

Podobno weszła już do studia!

W czasie ciąży Adele twierdziła, że zamierza zrobić sobie kilkuletnią przerwę od kariery… Na szczęście dla fanów, nie udało jej się dotrzymać słowa. Nagrodzona Oscarem piosenkarka pracuje w studiu nad trzecim albumem, następcą krążka ‘21’. To jej pierwsza wizyta w studiu nagraniowym od czasu, kiedy w październiku zeszłego roku urodziła swojego pierwszego synka… Podobno przy tworzeniu nowych kawałków pomagają jej James Ford (producent, który współpracował m.in. z Arctic Monkeys i Klaxons) oraz Kid Harpoon (współtwórca hitów m.in. Florence & The Machine czy Calvina Harrisa).

Czy kolejny krążek będzie miał szansę przebić ogromny sukces swojego poprzednika, ‘21’? Album Adele wydany w 2011 roku zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów w ponad 30 państwach świata i był najlepiej sprzedającym się na świecie albumem w roku 2011 oraz 2012… Zadanie więc będzie ciężkie i na Adele na pewno ciąży dość spora presja.

Z drugiej jednak strony zapowiedziała, że zamierza pisać nieco inne piosenki niż do tej pory. Koniec ze smutnymi kawałkami! Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że wokalistka stawia teraz na klimaty bardziej w stylu disco… Nawet jeśli ‘klimaty disco’ to lekka przesada w przypadku Adele, to wygląda na to, że możemy się spodziewać jej głosu w o wiele żywszych niż do tej pory piosenkach. Być może dlatego, że dawne, niespełnione miłości zostawiła już daleko za sobą, a teraz jest po prostu szczęśliwa!

Jesteście ciekawi nowej płyty Adele?

Środa, 10. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform