Harry Styles zanim stał się gwiazdą...

...paradował w stroju Scooby Doo!

W życiu każdej gwiazdy był etap, w którym była jeszcze “zwykłym, szarym” człowiekiem. Dziś mało kto o tym myśli, oglądając artystów na scenie, na ekranie czy na fotkach z czerwonego dywanu… A jednak – czasem do netu wyciekają ich fotki z czasów, nim stali się sławni i nieraz pozwalają fanom poznać swojego idola od zupełnie innej strony!

Tym razem to fotki Harry’ego Stylesa pokazały się w sieci. Zdjęcia z czasów, kiedy był tylko zwykłym uczniem liceum, pokazują, że już wtedy był totalnie uroczy! Bo czyż nie jest rozbrajająca fotka przystojniaka, na widok którego laski mdleją, który pozuje do zdjęcia, mając na sobie kompletny kostium Scooby-Doo? Na zdjęciu Harry jako Scooby obejmuje jakąś koleżankę ze swoim słynnym, szerokim uśmiechem. Drugie odnalezione zdjęcie to Harry kucający na trawie i wyglądający spod… brzucha krowy. Na drugiej fotce Harry również się szczerzy, co pozwala przypuszczać, że już w czasach szkolnych wielki uśmiech nigdy nie schodził mu z twarzy…

Jak by jednak nie patrzeć, czasy się zmieniły i Harry stał się gwiazdą znaną na całym świecie. Obecnie nawet gdyby chciał, to nie miałby zbyt wiele czasu na to, by wygłupiać się przed aparatem ze swoimi znajomymi, czy odwiedzać krowy na farmie. Jest zajęty nie tylko nagraniami w studiu, ale przede wszystkim razem z chłopakami z One Direction podróżuje po świecie w ramach trasy ‘Take Me Home Tour’. I chociaż nadal pozuje do zdjęć z fankami z tym samym rozbrajającym uśmiechem, to większość grubszych wygłupów musi odbywać się za kulisami – portale plotkarskie nie odpuściłyby mu żadnego, nawet najmniejszego wybryku!

Środa, 10. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform