Gwiazdy na MTV Movie Awards

Zobacz, kto wpadnie na naszą galę 14 kwietnia!

Wielkimi krokami zbliża się impreza MTV Movie Awards. Nasza gala filmowa odbędzie się już 14 kwietnia, w Sony Pictures Studio w Culver City w Kalifornii, a transmisję na żywo będziecie mogli obejrzeć na antenie MTV w nocy z niedzieli na poniedziałek o 3:30. Zaplanowanych jest jednak sporo powtórek, dzięki czemu na pewno nie przegapicie tego wydarzenia!

A będzie się działo… Jak dotąd z zapowiedzianych atrakcji wiadomo m.in., że imprezę poprowadzi Rebel Wilson, a jako konferansjerzy pojawią się też Adam Sandler, Chris Rock i Seth Rogen. W dodatku Selena Gomez po raz pierwszy wykona na żywo swój nowy numer ‘Come & Get It’!

Niedawno podano za to, że występ Seleny zapowie Kim Kardashian – przyszła mama, mimo zaawansowanej już ciąży, nie może zbyt długo usiedzieć w domu. Z kolei nagrodę dla najlepszego filmu ogłosi sam Brad Pitt. Peter Dinklage (znany m.in. z roli Tyriona Lannistera ‘Gry o Tron’) wręczy swojemu koledze z planu filmu ‘Elf’, Willowi Ferrelowi, przyznaną po raz pierwszy nagrodę dla Geniusza Komedii!

Co jeszcze będzie się działo na gali MTV Movie Awards? Wszystkie nowinki znajdziecie na stronie movies.mtv.pl/movieawards!

Czwartek, 11. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform