Kristen Stewart spędziła urodziny z przyjaciółmi...

...i oczywiście z Robertem Pattinsonem!

Od kiedy Robert Pattinson wrócił z Australii, on i Kristen Stewart stali się niemal nierozłączni. Chociaż wielu fanów obawiało się, że tak długa rozłąka pary może świadczyć o tym, że się rozstali, okazało się, że teraz układa się między nimi lepiej niż kiedykolwiek! Pojawia się coraz więcej doniesień od świadków, którzy widzieli Roba i Kristen gdzieś na mieście z przyjaciółmi i wszyscy zgodnie twierdzą, że wyglądają na totalnie zakochanych! Dwa dni temu Kristen obchodziła 23 urodziny i Rob zorganizował jej przyjęcie urodzinowe w meksykańskiej knajpie w Los Angeles. Naoczni świadkowie twierdzą, że przyszło sporo osób spośród ich przyjaciół. Zarezerwowali dla siebie całe piętro i podobno wszyscy nieźle zaszaleli!

Jeden ze świadków twierdzi, że Rob i Kristen nie byli przez cały czas przyklejeni do siebie, bo Kristen zajmowała się swoimi gośćmi, ale gdy tylko byli obok siebie, Rob obejmował ją ramieniem albo przemycali sobie krótkie całusy. Jednym z najfajniejszych momentów było podobno, gdy Rob wstał, by podziękować gościom za przybycie na urodziny jego dziewczyny…

Wszyscy zamawiali mnóstwo jedzenia, głównie wegetariańskiego, ale na tym się nie skończyło – oprócz tego słuchali muzyki i tańczyli. Impreza musiała być gruba, bo następnego dnia jedna z najlepszych przyjaciółek Kristen, Scout Taylor-Compton, napisała na Twitterze: ‘Moje stopy nigdy się jeszcze tak nie wytańczyły. I są teraz bardzo szczęśliwe :)’.
Wygląda na to, że Kristen, mimo różnych wzlotów i upadków ostatnimi czasy, wreszcie zaczęło się układać, prawda?

Czwartek, 11. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform