Miley Cyrus odkłada ślub na później?

Podobno ona i Liam postanowili przełożyć swoje plany...

Czyżby jednak* Miley Cyrus nie układało się najlepiej w związku z Liamem Hemsworthem*? Niedawno spadła na nich cała fala różnych plotek i spekulacji – najpierw dotyczących Liama rzekomo całującego się z aktorką January Jones, potem Miley randkującej z byłym chłopakiem… Chociaż Cyrus uparcie zaprzeczała tym doniesieniom, większość tabloidów i tak uparcie twierdziła, że para się rozstała lub niedługo rozstanie. I chociaż Miley znowu nosi swój pierścionek zaręczynowy, ona i Liam najwyraźniej postanowili zwolnić nieco tempo w świetle ostatnich wydarzeń.

Podobno początkowo planowali się pobrać już w czerwcu tego roku. Ale, zdaniem jednego z informatorów, ostatnio mieli tak wiele kłopotów w związku, że postanowili najpierw przepracować wszystkie problemy, zanim zdecydują się na kolejny krok i podejmą tak duże zobowiązanie. ‘Nie są gotowi’ – stwierdził. ’Obie ich rodziny martwią się tym. Nie chcą patrzeć, jak Miley i Liam pobierają się, a niedługo potem rozwodzą. Oni są jeszcze bardzo młodzi, jak na takie decyzje’.

Żona brata Liama, Elsa Pataky, przyznała, że sama nie ma pojęcia, jak przedstawia się sytuacja. ‘Nie wiem’ – odparła na pytanie, kiedy odbędzie się uroczystość. ‘Ale jeśli zdecydują się pobrać, było miło pójść na ich wesele’ – dodała tylko.

Cóż… to nadal niezbyt wiele informacji. A wam jak się wydaje – Miley i Liam staną przed ołtarzem jeszcze w tym roku?

Czwartek, 11. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform