Adele w nowej sesji zdjęciowej

Jest na okładce nowego "Elle"!

Adele najwyraźniej na dobre wraca do pracy! Niedawno chodziły słuchy, że rozpoczęła pracę w studiu nagraniowym i pisze piosenki do kolejnej płyty, a teraz pojawiła się na majowej okładce ‘Elle’! Jej zdjęcie zdobi amerykańskie wydanie poświęcone kobietom w muzyce. Artystka po raz kolejny udowodniła, że jej mocna strona to nie tylko niezwykły talent muzyczny, lecz jest też prawdziwą ikoną stylu. Pokazała również, że nie ma kompleksów i akceptuje siebie, mimo że, jak wiadomo, nie ma figury modelki… Adele jednak potrafi i tak wyglądać totalnie obłędnie!

Tym razem na okładce pozowała w czarnej, vintage sukience od Alberty Ferretti, z włosami natapirowanymi i upiętymi w stylu lat 50’ i w makijażu smokey eye. Pełna klasa, a do tego trzeba przyznać, że Adele jest wyjątkowo do twarzy w stylu retro.

Fotki zostały wykonane przez fotografa Thomasa Whiteside’a, który miał wyjątkowe szczęście – akurat tego dnia miał urodziny i doczekał się wykonania ‘Happy Birthday’ przez Adele specjalnie dla niego! Reszcie fanów pozostaje jednak czekać na efekty pracy Adele w studiu… Podobno wokalistka postanowiła zrezygnować ze smutnych ballad o nieszczęśliwej miłości i zdecydowała się pisać żywsze piosenki. Prace nad nowym albumem mogą jednak zająć trochę czasu, jeśli prawdą jest, że Adele w tym roku zamierza również wziąć ślub! Podobno planuje uroczystość wspólnie ze swoim partnerem, Simonem Koneckim, a można się domyślić, że przygotowania skutecznie zaprzątną jej głowę.

A wam jak się podobają klasyczne i mega eleganckie fotki Adele?

Piątek, 12. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform