Taylor Swift reklamuje dietetyczną Colę!

Użyła swojej piosenki '22'

Taylor już jakiś czas temu podpisała kontrakt i została ambasadorką napoju Diet Coke. Niedawno w necie ukazał się wreszcie zapowiadany wcześniej spot reklamowy ‘Music That Moves’, w którym występuje Taylor. W klipie wykorzystała swój kawałek ‘22’. Na początku widzimy Tay piszącą tekst piosenki, a następnie ‘zwykłych ludzi’ – mężczyznę jadącego samochodem, kucharza, dziewczynę z gitarą – jak podśpiewują jej kawałek. W międzyczasie Tay w różnych sytuacjach pisze kolejne partie tekstu piosenki, a na samym końcu widzimy Taylor wychodzącą na scenę, by dać koncert.

Reklamowy teledysk możecie zobaczyć TUTAJ

Reklamówka ze Swift została wydana zaledwie tydzień po tym, jak konkurencyjna Pepsi pokazała światu klip z Beyoncé. Nic dziwnego więc, że od razu zaczęły się porównania pomiędzy tymi dwoma video. Podstawową różnicą jest chyba jednak fakt, że reklama z Beyoncé jest, cóż… o Beyoncé, a reklama Coli kładzie większy nacisk na muzykę i na pokazanie drogi, jaką przechodzi piosenka – od procesu twórczego aż do dotarcia do odbiorcy. A oczywiście w tworzeniu kolejnych hitów pomaga Tay… dietetyczna Cola. Klip z Taylor jest też utrzymany w zupełnie innym, o wiele cieplejszym klimacie.

Taylor przyznała, że Diet Coke idealnie do niej pasuje. Powiedziała, że od lat jest wielką fanką tego napoju, który jest nieodłączną częścią jej życia…

Jak wam się podoba jej najnowszy spot?

Piątek, 12. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform