MTV Movie Awards: najlepsze momenty

Działo się!

Nagrody nagrodami, kreacje kreacjami, ale na tegorocznej gali MTV Movie Awards nie zabrakło także zabawnych momentów! MTV Movie Awards ma o wiele mniej oficjalną atmosferę niż inne imprezy filmowe, więc gwiazdy mogą sobie pozwolić na więcej luzu… Czym to się może skończyć? Tegoroczna prowadząca, Rebel Wilson, pojawiła się m.in. w różowym dresie, a także w eleganckiej sukience, pokazującej… nagą sztuczną pierś z trzecim sutkiem. Oprócz tego wyznała, że nie może uwierzyć, że nie dostała roli Jamiego Foxxa w ‘Django’… Z kolei kiedy odbierała Złoty Popcorn za Najbardziej przełomową rolę w ‘Pitch Perfect’, zaproponowała zapowiadającemu ją Zacowi Efronowi ‘australijski pocałunek’. ‘To jak francuski pocałunek’ – wyjaśniła. ‘Tylko, że z Australii’.

Chris Rock i Adam Sandler wygłosili przemowy tak wypełnione niecenzuralnymi słowami, że po ‘zapikowaniu’ ich… trudno stwierdzić, o czym właściwie mówili! Taylor Lautner, który zgarnął nagrodę za najlepszy występ z gołą klatą, wyszedł na scenę popijając fake’owe piwo i w koszulce wypchanej sztucznym piwnym brzuchem. Dziękując za uznanie dla swojej wysportowanej klaty, żartował, że były to dawne czasy świetności, a od kiedy skończył 21 lat, jego życie się zmieniło – teraz je i pije dużo więcej… Oprócz tego widzowie mieli okazję zobaczyć, jak Seth Rogen i Danny McBride zdejmują na scenie spodnie – Rogen wyposażył się nawet w wyjątkowo gęste, sztuczne włosy między nogami.

McBride wprost przeciwnie – zamocował tam sobie pas cnoty. Tom Hiddleston, dziękując za nagrodę dla najlepszego czarnego charakteru, podziękował Liamowi Payne’owi z 1D za nazwanie swojego psa ‘Loki’ po postaci, którą zagrał w ‘Avengersach’. Dodał, że pies Loki wygląda bez wątpienia lepiej od postaci Loki’ego, jest też zdecydowanie lepiej wychowany i… bardziej znany! ‘Prawdopodobnie ma więcej followersów na Twitterze ode mnie’ – stwierdził Hiddleston. Całokształtu dopełnił Snoop Lion, który wyszedł na scenę wraz z Ke$hą, paląc papierosa, który wyglądał trochę jak skręt…

Brzmi jak niezła zabawa? A to nie wszystkie dziwne i zwariowane momenty, jakie miały miejsce podczas tegorocznej gali MTV Movie Awards. Jeśli ją przegapiliście, możecie to nadrobić – pierwszą powtórkę zobaczycie na antenie MTV już dzisiaj o 22:00, a także:

(jęz. angielski)
15/04 22:00
16/04 10:00
16/04 15:00
16/04 23:00

(jęz. polski)
18/04 10:00
18/04 15:00
19/04 13:30

Poniedziałek, 15. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform