Występy na MTV Movie Awards

Kto koncertował na imprezie?

Oprócz żartów, docinków, dziwnych strojów i zabawnych momentów, na gali MTV Movie Awards nie mogło zabraknąć oprawy muzycznej! Na samym początku prowadząca galę aktorka, Rebel Wilson, wystąpiła razem ze swoim składem z filmu ‘Pitch Perfect’ (który zresztą zgarnął dwa Złote Popcorny: za najlepszy muzyczny moment i za najlepszą przełomową rolę dla Wilson). Aktorzy wykonali kilka coverów: ‘The Climb’ Miley Cyrus, ‘Lose Yourself’ Eminema, ‘Thrift Shop’ Macklemore i Ryana Lewisa oraz ‘Girl On Fire’ Alicii Keys.

Trochę później, po zapowiedzi Snoop Liona, na scenie pojawili się w duecie Macklemore i Ryan Lewis, wykonując kawałek ’Can’t Hold Us’. Macklemore napisał później na swoim Twitterze, że było to dla niego niesamowite i nierealistyczne doświadczenie. ‘Nigdy bym nie pomyślał, że się tu znajdę’ – dodał.

TUTAJ możecie zobaczyć, jak wypadli!
W tym roku jednak pod względem muzycznym rządziła zdecydowanie Selena Gomez, która wykonała premierowo swój nowy kawałek, ‘Come & Get It’. Sel, która chyba na zawsze zerwała już z wizerunkiem ‘grzecznej dziewczynki z Disneya’, wystąpiła w seksownej czerwonej sukience w orientalnym stylu. Wyglądała totalnie hot!

Występ Seleny możecie zobaczyć TUTAJ

Jej występ zapowiadała sama Kim Kardashian wraz ze swoim ciążowym brzuszkiem… Kim zostanie mamą już za kilka tygodni, ale przecież nie odpuściłaby sobie takiej imprezy! Chociaż Selena już od dawna była bardzo podekscytowana i zarazem podenerwowana zbliżającym się występem, wszystko poszło świetnie. Fanom spodobał się nie tylko sceniczny ‘look’ i wykonanie piosenki, ale też orientalny układ taneczny, który wykonała wraz z tancerkami. Widać, że Sel nie traci czasu… Od momentu rozstania z Bieberem rzuciła się w wir pracy, grając w filmie, biorąc udział w sesjach zdjęciowych i pracując nad nową płytą, z której właśnie pochodzi kawałek ‘Come & Get It’.

A wy – widzieliście galę MTV Movie Awards? Podobały wam się występy? Pamiętajcie o powtórkach! ,które możecie oglądać na naszej antenie w następujących terminach:

(jęz. angielski)
15/04 22:00
16/04 10:00
16/04 15:00
16/04 23:00

(jęz. polski)
18/04 10:00
18/04 15:00
19/04 13:30

Poniedziałek, 15. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform