Ke$ha smsuje z Harrym Stylesem...

O co chodzi?

Harry stwierdził niedawno, że nie rozumie zamieszania wokół swojej osoby ani uwagi, którą obdarzają go laski. To jednak musi być kokieteria, bo przecież z pewnością zdaje sobie sprawę, że jest nie tylko idolem wielu fanek zespołu One Direction, ale też łakomym kąskiem… dla celebrytek! Wystarczy przypomnieć sobie jego ostatni związek z Taylor Swift, który wprawdzie nie trwał długo, ale do dziś jest ciągłym tematem plotek… Niedawno za to zainteresowanie Harrym wyraziła Ke$ha, twierdząc, że jest ‚__totalnie słodki__‘, a jego brytyjski akcent sprawia, że miękna jej kolana. Nazwała go też ‚__młodym Mickiem Jaggerem__‘… ­­­Już wtedy pojawiły się podejrzenia, że piosenkarka jest zauroczona młodszym od siebie przystojniakiem. I wygląda na to, że coś w tym jest!

Podczas niedzielnej gali MTV Movie Awards w rozmowie z nami przyznała, że ona i Harry kontaktują się ze sobą. ‚__Smsujemy trochę__‘ – powiedziała. ‚__Bez podtekstów. Jeszcze nie__‘ – dodała. ‚__Może mógłby zostać moim młodszym kochankiem. Mogłoby być zabawnie__‘ – zażartowała.

Oczywiście Ke$ha nie byłaby pierwszą starszą laską randkującą z Harrym, który spotykał się już m.in. z prezenterką X Factor, Caroline Flack, czy z didżejką Lucy Horobin, która jest koło trzydziestki. Nie da się jednak ukryć, że między Harrym a Ke$hą jest siedem lat różnicy – to dość sporo, nie?

Jak myślicie – Ke$ha tylko tak się droczy, czy naprawdę jest zainteresowana Harrym?

Wtorek, 16. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform