Taylor Swift ma dość gwiazd?

Nie chce już randkować ze znanymi facetami...

Życie uczuciowe Tayor Swift to w necie temat-rzeka. Taylor nie słynie z umiejętności budowania trwałych relacji, za to po rozstaniu chętnie opisuje swoje przeżycia w tekstach kolejnych piosenek. W dodatku umawiała się jak dotąd z przystojniakami z najwyższej półki. Taylor Lautner, John Mayer, Jake Gyllenhaal czy Harry Styles to goście, za randkę z którymi wiele lasek dałoby się pokroić! Jednak Taylor ma na ten temat inne zdanie… Ostatnio stwierdziła, że już ma dość znanych kolesi!

Co prawda od rozstania z Harrym Tay nieco przystopowała. Być może wciąż nie wyleczyła złamanego po rozstaniu serca, ale ona sama twierdzi, że chociaż uwielbia być zakochana, to coraz częściej myśli, że bycie w związku po prostu nie jest jej pisane… W ostatnim wywiadzie przyznała dodatkowo, że wcale nie goni za sławnymi chłopakami, lecz wprost przeciwnie! ‚__To nie jest tak, że interesują mnie ludzie z branży rozrywkowej. Ostatnio to raczej oni interesowali się mną__‘ – oznajmiła.

Tay stwierdziła też, że nie boi się, że faceci nie będą chcieli się z nią umawiać z obawy, że tym razem to o nich będzie pisać piosenki… ‚__Nigdy nie wiesz, co możesz stracić__‘ – przyznała. ‚__Ale nie boję się tego. Wiem, że nie przestanę pisać piosenek o swoim życiu. Więc jeśli ktoś by się miał tego obawiać, to to i tak by nie wypaliło__‘.

Co o tym myślicie – Taylor zacznie się umawiać ze ‚zwykłymi‘ facetami?

Wtorek, 16. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform