Selena Gomez chce nowego chłopaka!

W wywiadzie zdradziła, jaki powinien być

Selena Gomez ma teraz swój czas! Od rozstania z Justinem Bieberem Sel wzięła się ostro za swoją karierę, występując m.in. w głośnym filmie ‘Spring Breakers’ i pracując intensywnie nad nowym krążkiem. Niedawno wydała także singiel, ‘Come & Get It’, który po raz pierwszy wykonała na żywo podczas niedzielnej gali MTV Movie Awards. Nic dziwnego, że była gwiazdka Disneya nie ma teraz za wiele czasu na życie uczuciowe…

Niedawno w swoim programie Ellen DeGeneres zadała Sel kilka pytań, także tych dotyczących jej życia jako singla. Sel jednak odmówiła komentarza odnośnie swojego rozstania z Biebsem. Na pytanie prowadzącej, czy czuje się w porządku, zażartowała: ‘__Tak, u mnie wszystko w porządku. Poznałam Brada Pitta. Czuję się świetnie!__’.

DeGeneres zasugerowała, że kolejni potencjalni konkurenci mogą być onieśmieleni Seleną, jej urodą I talentem. ‘__Nie wiem__’ – przyznała Sel. ‘__Mam nadzieję, że to byłoby milsze niż świadomość, że po prostu im się nie podobam__’ – dodała. Selena wyznała też, kim powinien być kandydat na jej chłopaka: ‘__Kimś, kto umie mnie rozbawić. I byłby wspaniały dla moich rodziców__’. Dodała też, że nie zależy jej na randkowaniu z kimś z show biznesu… Czyżby miała dość sławnych facetów po związku z Biebsem?

Ellen zaproponowała jej: ‘__Powiedz mi, kogo chcesz, przyprowadzę ci go__’. Dodała też, że może umówić Selenę… ze swoim kuzynem! ‘__Czuję się, jakbym wypełniała profil w serwisie randkowym__’ – zażartowała Sel.

Jak myślicie, Selena szybko znajdzie sobie kogoś?

Środa, 17. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform