Beyoncé ruszyła ze swoją światową trasą!

Dała czadu na koncercie w Belgradzie!

Trasa koncertowa Beyoncé ‚Mrs. Carter Show World Tour‘ rozpoczęła się poniedziałkowym koncertem w Belgradzie, na Kombank Arenie. Bey jak zwykle dała radę! Nie dość, że porwała publiczność swoimi hitami, to zaprezentowała wiele co najmniej efektownych kreacji. Najbardziej prowokacyjnym okazał się kostium, w którym wyraźnie było widać… sutki. Co prawda nie były to jej prawdziwe piersi, lecz narysowany element kostiumu, ale możemy sobie wyobrazić, że i tak robiły wrażenie… I chociaż reszta jej strojów podczas koncertu była bardziej grzeczna, to we wszystkich prezentowała się baaardzo hot. Można więc śmiało stwierdzić, że Bey ruszyła w trasę jak to ona – z pełnym rozmachem!

Cały występ rozpoczęła od swojego hymnu ‚Run The World (Girls)‘, a później fani mogli wysłuchać swoich ulubionych hitów, takich jak ‚Crazy In Love‘, Single Ladies‘, ‚Irreplacable‘, ‚Green Light‘ czy na zakończenie – ‚Halo‘. Chociaż nie zaprezentowała swoich najnowszych kawałków (zabrakło np. ‚Bow Down‘), to i tak wykonała ponad 20 piosenek. Dziś Queen B. zagra koncert w Chorwacji, a w przeciągu kilku następnych miesięcy będzie koncertować na świecie, zatrzymując sięm.in. w Paryżu, Mediolanie czy Londynie.

Nie zabraknie jej również u nas! Koncert w Polsce zaplanowany jest na 25 maja i odbędzie się w ramach Orange Warsaw Festival na Stadionie Narodowym. Jeśli chcecie zobaczyć Bey wcześniej, weźcie udział w konkursie organizowanym przez MTV i H&M – może uda Wam się wygrać i pojechać do Londynu na koncert Beyoncé!

Wybieracie się?

Środa, 17. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform