Jennifer Lawrence zazdrosna o Bradleya Coopera

Spędza za dużo czasu... ze swoją dziewczyną?

Tegoroczna laureatka Oscara, Jennifer Lawrence, stworzyła wraz z Bradleyem Cooperem jedną z ulubionych ekranowych par Hollywood. Nic więc dziwnego, że ci dwoje są świetnymi przyjaciółmi i bardzo się ze sobą zżyli. Okazuje się jednak, że kobiety w życiu Bradleya nięchetnie się nim dzielą… Cooper randkuje ostatnio z brytyjską modelką, Suki Waterhouse, a niedawno w jednym z wywiadów przyznał, że mieszka… ze swoją matką. Podobno każda z pań chciałaby mieć go jak najwięcej dla siebie. Od przybytku głowa nie boli, jednak Brad, nie dość że spędza sporo czasu ze swoją mamą Glorią, to od niedawna każdą wolną chwilę stara się poświęcić swojej nowej dziewczynie. Niewiele czasu zostaje dla Jennifer, której podobno coraz mniej się to podoba i robi się zazdrosna, o to że jego związek z Suki stanął na drodze ich przyjaźni…

‚__Kiedy Bradley i Jennifer kręcili razem ‚Poradnik Pozytywnego Myślenia‘ i ‚Serenę__‘, byli niemal nierozłączni‘ – twierdzi informator. ‚__Ale teraz Bradley zaczął spędzać swój wolny czas z Suki i Jen czuje, że traci przyjaciela__‘.

Podobno Jen i Brad nie widują się już tak często jak wcześniej, a właściwie spotykają się niemal wylącznie na planie. Wygląda jednak na to, że zazdrość w niczym Jen nie pomoże, bo Suki owinęła sobie Brada wokół palca i świata poza nią nie widzi… Ponoć skłoniła go do zaproszenia jej do Bostonu, mimo że nie miał zbyt wiele czasu i był zajęty na planie, potem z kolei na jej prośbę zorganizował im wypad do Paryża. ‚__Suki trzyma Bradleya krótko, bo nie chce, żeby traktował ją jak kolejny przelotny romans. Ona chce czegoś więcej__‘ – powiedział informator w wywiadzie.

Co o tym myślicie? Waszym zdaniem Brad powinien znaleźć więcej czasu dla Jen, czy może to ona powinna raczej trochę wyluzować?

Czwartek, 18. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform