Kristen i Rob – zbliża ich do siebie...

...wspólne palenie papierosów!

Kristen Stewart i Robert Pattinson przeżywają właśnie ponowny rozkwit ich związku. Po aferze ze zdradą, ich rozstaniu i powrocie, a następnie długiej rozłące podczas wyjazdu Roba do Australii wydawało się, że tym razem to już naprawdę koniec. Na szczęście od kiedy Robert wrócił do Los Angeles, on i Kristen spędzają wspólnie niemal każdą wolną chwilę i znowu wyglądają na totalnie zakochanych!

Jeden z ich znajomych przyznał ostatnio w wywiadzie, że choć Rob i Kristen mają ze sobą wiele wspólnego, to łączy ich także jeden paskudny nawyk – palenie papierosów! Podobno to właśnie fajki są jedną z rzeczy, które ich do siebie zbliżają… ‘__Kristen i Rob wciąż jarają jak szaleni__’ – twierdzi informator. ‘__Robią to przede wszystkim, spotykając się ze znajomymi. Kiedy akurat nie spędzają czasu z przyjaciółmi, lecz idą na bardziej biznesowe spotkania, Rob używa elektronicznych papierosów, ale żadne z nich nie zamierza w najbliższym czasie rzucać palenia. To nie tylko uzależnienie, to jedna z rzeczy, która zbliża ich do siebie__’.

No cóż… dobrze słyszeć, że ich związek kwitnie, szkoda tylko, że nie znaleźli sobie trochę mniej trującego wspólnego zajęcia…

Co o tym myślicie?

Czwartek, 18. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform