Britney smerfuje muzę do filmu!

Numer pojawi się w 'Smerfach 2'

Britney Spears poinformowała swoich fanów na Twitterze, że nagrała nową piosenkę. Numer zatytułowany ‘Ooh La La’ pojawi się na ścieżce dźwiękowej sequelu ‘Smerfów’! Spears stworzyła ją specjalnie na potrzeby filmu, ale głównie z myślą o swoich synkach, Jeydenie i Prestonie. Brit napisała: ‘__Pamiętacie niespodziankową piosenkę, którą napisałam dla moich chłopców? Usłyszycie ją już niedługo! ‘Ooh La La’ do filmu ‘Smerfy 2’. Czekajcie na więcej informacji!__’.

Ostatni album Britney, ‘Femme Fatale’, ukazał się już kawałek czasu temu, w marcu 2011. Dlatego tym bardziej fani nie kryli radości, że macierzyństwo nie tylko nie przeszkodziło jej w tworzeniu kolejnych numerów, ale wręcz przeciwnie – stało się inspiracją. Nowy numer powstał we współpracy z producentami takimi, jak Dr Luke, Ammo i Cirkut.

Britney przyznała, że jako dziecko uwielbiała Smerfy, a teraz ich ogromnymi fanami są jej dzieci. ‘__Chciałam zrobić im niespodziankę nową piosenką do filmu. Jestem pewna, że uznają ją za smerfastyczną!__’ – dodała.

Oprócz Brit wiadomo także, że w filmie pojawi się też głos Katy Perry jako Smerfetki. Nowy singiel ma się ukazać jeszcze w maju, a premiera filmu zaplanowana jest na 31 lipca.

Jak myślicie – numer Britney będzie… smerfastyczny’?

Czwartek, 18. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform