‘The Bling Ring’ w Cannes!

Film z Emmą Watson będzie mieć swoją premierę podczas festiwalu

Emma Watson, choć zdobyła popularność dzięki roli Hermiony, nie dała się zaszufladkować w kolejnych częściach ‘Harry’ego Pottera’. Od czasu zakończenia pracy na planie ekranizacji przygód czarodzieja, zagrała m.in. epizod w filmie ‘Mój tydzień z Marilyn’ oraz jedną z głównych ról w ‘Charliem’, za który dostała nominację do Złotego Popcorna. Zbliża się jednak premiera filmu, w którym zobaczymy Watson w zupełnie innej niż dotychczas odsłonie! Emma znana jest raczej ze spokojnego trybu życia i braku skandali, a na galach i imprezach pojawia się zazwyczaj w klasycznych, eleganckich i stylowych kreacjach. Tymczasem w filmie ‘The Bling Ring’ wciela się w postać całkiem niegrzecznej dziewczynki…

‘The Bling Ring’ to wreżyserowana przez Sofię Coppolę historia oparta na faktach, opowiadająca o grupce młodych ludzi, którzy w latach 2008-2009 włamywali się do domów hollywoodzkich gwiazd. Niedawno ogłoszono, że premierowy pokaz filmu odbędzie się podczas festiwalu w Cannes! Jedna z największych imprez filmowych rozpocznie się już w połowie maja.

W niedawnym wywiadzie Emma powiedziała nam też, jak trudne było dla niej zagranie sexy scen, m.in. tańca na rurze… ‘__[Koleżanka z planu], Claire Julien pokazała mi kilka ruchów. Trzeba mieć naprawdę dużo siły, żeby utrzymać ciężar swojego ciała, a ja nie byłam zbyt silna, więc początkowo to było naprawdę straszne__’.

Jesteście ciekawi, jak wypadnie Emma w tej roli?

Czwartek, 18. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform