One Direction świętują!

Zobaczcie nowy plakat do ich filmu!

Chłopaki z One Direction świętują 1000 dni istnienia zespołu! Z tej okazji wydali nowy plakat promujący ich film 3D, ‘This Is Us’. Na Twitterze podziękowali także swoim fanom… ‘Wow! Bardzo dziękujemy za wasze wsparcie. To było niesamowite! Kochamy was’ – napisał Niall Horan. Louis Tomlinson dodał: ‘__1000 dni bycia w zespole? Wow, to naprawdę jest niezwykłe. Niesamowite, że to wy ukształtowaliście naszą karierę! Dziękujemy wam bardzo__’.

Plakat został stworzony nie tylko na cześć zespołu, lecz także Directionersów! Zawiera bowiem kompilację fotek nadesłanych przez fanów z całego świata, którzy wgrywali je na witrynę zespołu od lutego.

Reżyser ‘This Is Us’, Morgan Spurlock, ujawnił niedawno na Twitterze sporo szczegółów dotyczących produkcji filmu o życiu chłopaków. Dokument pokaże fanom, jak radzili sobie podczas ich trasy koncertowej ‘Take Me Home’.

‘__To może być trochę denerwujące, mieć cały czas kamerę przed twarzą, ale z czasem budujemy zaufanie, teraz jestem jak stały element wystroju. Chłopaki pojawiają się nie tylko przed kamerą, ale i za nią. Nagrywali się nawzajem w busie, którym podróżowali i w swoim czasie wolnym – świetny materiał. Spędzamy dużo czasu z nimi, z ich rodzinami i przyjaciółmi. Naprawdę chcemy, żebyście zobaczyli, jak wygląda ich ‘normalne’ życie__’ – powiedział Spurlock.

Premiera ‘This Is Us’ zaplanowana jest na 30 sierpnia. Jesteście ciekawi, jak wygląda od kuchni życie chłopaków z 1D?

Pamiętajcie o naszym konkursie, w którym możecie wygrać nową książkę o 1D!

Piątek, 19. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform