Rihanna odwołuje kolejne koncerty!

Dementuje plotki, że to przez ciążę…

Rihanna rozpoczęła niedawno swoją trasę koncertową Diamonds World Tour, ale już na samym jej początku opadła z sił! Kolejne odwoływane koncerty wywołały falę plotek, że Riri jest w ciąży ze swoim chłopakiem, Chrisem Brownem… Ona sama jednak twierdzi, że jest po prostu chora, a osoby z jej otoczenia niedawno potwierdziły tę wersję.

Na swoim Instagramie Riri napisała: ‘__Byłam chora już od San Diego! Ale dalej pracowałam, bo myślałam, że dwa dni przerwy po występie w Vegas to będzie wystarczająco dużo czasu, żeby wyzdrowieć, i dałam d***, to był dwa dni wolne od piekła, a teraz wszystko wróciło__’. Rihanna napisała też, że jest ‘smutna i rozczarowana’ odwołaniem koncertu w Houston.

Paparazzi niedawno przyłapali ją, jak wychodziła od lekarza w Beverly Hills w luźnym stroju – stąd wzięły się najprawdopdobniej plotki o ciąży. Jednak jej znajomi stanowczo zaprzeczają, twierdząc, że Barbadoska choruje na grypę i zapalenie krtani. ‘__Wiem, że to nie jest dobry powód, bo wszyscy chcieliby jakichś dramatów i plotek o jej ciąży, ale przykro mi, nie tym razem. Ona nie jest w ciąży!__’ – swierdził jeden z informatorów.

Pozostaje nam życzyć jej zdrowia i mieć nadzieję, że wykuruje się do czasu koncertu w Polsce! Koncert Riri zaplanowany jest na 7 lipca i odbędzie się w Gdyni, dzień po zakończeniu festiwalu Open’er.

Wybieracie się na koncert Rihanny?

Piątek, 19. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform