Kim Kardashian już po rozwodzie

W piątek dostała papiery!

Chociaż małżeństwo Kim Kardashian i Krisa Humphriesa trwało zaledwie 72 dni, ich sprawa rozwodowa ciągnęła się długo i przyciągnęła uwagę mediów. Papiery rozwodowe złożyli już w październiku 2011 roku, ale przestali być oficjalnie małżeństwem dopiero w ostatni piątek! Od tamtej pory odbyli w sądzie prawdziwą batalię… Kris żądał przede wszystkim 7 milionów dolarów odszkodowania i oczekiwał, że Kim przyzna, że ślub był fikcją, bo wyszła za niego jedynie na potrzeby swojego reality show. Kim tymczasem złożyła pozew o rozwód, jako powód podając ‘różnice nie do pogodzenia’. Zaskoczyła tym fanów, którzy zaledwie dwa miesiące wcześniej śledzili jej ślub i huczne wesele z przystojnym koszykarzem… Sama Kim napisała wtedy: ‘Miałam nadzieję, że to małżeństwo będzie już na zawsze, ale czasem pewne rzeczy nie idą zgodnie z planem. Pozostajemy przyjaciółmi i życzymy sobie jak najlepiej’.
Nie zmienia to jednak faktu, że Kim od złożenia papierów o rozwód niespecjalnie kryła się z tym, że marzy już o zakończeniu sprawy. Kris początkowo chciał dochodzić swego, ale koniec końców sprawa zakończyła się zgodnie z oczekiwaniami Kim – ona i Kris już oficjalnie nie są małżeństwem, a Kris nie dostał żadnych pieniędzy. Niektóre źródła podają jednak, że to on sam wycofał się ze swoich żądań. Podobno był już zmęczony ciągnącą się sprawą sądową, a dodatkowo czuł, że całe to zamieszanie odbija się negatywnie na jego karierze sportowej, której teraz postanowił się całkowicie poświęcić.

Biorąc pod uwagę, że Kim spodziewa się swojego pierwszego dziecka ze swoim partnerem, Kanye Westem, pozostaje tylko jedno pytanie – będzie kolejny ślub? Jak myślicie?

Poniedziałek, 22. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform