Bieber i Selena pogodzeni?

Justin wrzucił na Instagram ich wspólną fotkę!

Związek Justina Biebera z Seleną Gomez od początku wzbudzał wiele emocji, a po ich rozstaniu niewiele się w tej kwestii zmieniło… Początkowo wyglądało na to, że ci dwoje już nigdy się nie pogodzą, a Sel nie szczędziła swojemu eks publicznych złośliwości. Jednak fani ich związku nie stracili nadziei, że gwiazdy jeszcze się zejdą. Jak się okazuje, być może mieli rację! Niedawno Justin odwiedził Selenę i chociaż była to krótka wizyta, podobno to właśnie wtedy wyjaśnili sobie parę spraw i postanowili skończyć z dissowaniem siebie nawzajem.

Plotki o ich powrocie przybrały jednak na sile dopiero niedawno – w zeszłym tygodniu Selena przyleciała ze Stanów aż do Norwegii, gdzie Biebs akurat grał koncert. Co prawda początkowo nie było nawet oficjalnie wiadomo, że ci dwoje się spotkali, ale wszystko wskazywało na to, że Sel odwiedziła Skandynawię specjalnie po to, by odwiedzić swojego byłego chłopaka!

Wyjeżdżając, Justin napisał na swoich Twitterze, że jest ‘uśmiechnięty’, a później… wrzucił na Instagram ich wspólną fotkę! Na zdjęciu Biebs patrzy w stronę obiektywu, a Sel przybliża swoją twarz do jego policzka… Co prawda fotę niedługo później usunął ze swojego profilu, ale fani zdążyli już zarejestrować, że najwyraźniej coś jest na rzeczy!

Żadne z nich nie skomentowało na razie plotek o ich powrocie, ale wszystko wskazuje na to, że są przynajmniej pogodzeni ze sobą, a być może coś więcej… Jak myślicie?

Poniedziałek, 22. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform