Nowy numer Lany Del Rey!

Można już posłuchać 'Young & Beautiful'

Lana Del Rey to jedna z gwiazd, którą Jay-Z zaprosił do współpracy przy tworzeniu soundtracku do jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku – ‘Wielkiego Gatsby’ego’. Film jest ekranizacją bestsellerowej powieści o tym samym tytule i opowiada historię milionera, który po latach powraca w dawne strony, by odzyskać ukochaną, która dawno temu rzuciła go dla bogatszego.

W obsadzie zobaczymy samą plejadę gwiazd: wystąpią m.in. Leonardo DiCaprio, Tobeya Maguire i Carrey Mulligan. Film wyreżyserował Baz Luhrmann, który właśnie Jayowi-Z powierzył czuwanie nad całokształtem ścieżki dźwiękowej. Jay-Z zorganizował oprawę muzyczną z prawdziwym rozmachem – oprócz Lany Del Rey, nowe kawałki na potrzeby filmu nagrali m.in. Lady Gaga, Florence Welch, Beyoncé czy Fergie.

Tymczasem Lana Del Rey swoim zwyczajem wprowadzi nas w klimat retro. Jej ‘Young & Beautiful’, będący jedną z głównych piosenek promujących film, ukazał się właśnie na kilkanaście dni przed premierą całego soundtracku… Numer powstał przy współpracy z Rickiem Nowelsem.

Kawałka możecie posłuchać TUTAJ

Lana jednak na tym nie poprzestała! Niedawno wydała inny singiel, ‘Summer Wine’, który jest jej coverem hitu z lat 60. nagranego przez Nancy Sinatrę. Lana udostępniła również video do retro kawałka, w którym występuje… ze swoim prawdziwym chłopakiem!

Jak Wam się podoba nowy kawałek Lany?

Poniedziałek, 22. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform